TOPlist

Utkání kola pro Čáslav.

Sdružený okresní přebor ( okresy Kutná Hora a Kolín ) měl na programu utkání druhého kola. Šlágr kola se konal v Čáslavi, která přivítala Sendražice.
Domácí tým získal rychlé vedení 5:1, ale hosté dokázali vyhrát obě odvetné trojice a snížili na 5:3. Čáslav ovšem v závěru již neztratila ani jeden set a zaslouženě zvítězila. Jednoznačné vítězství si zajistil Vavřinec na hřišti Velkých
Chvalovic. Zisk prvního letošního bodu zaznamenali hráči C družstva Českého Brodu po domácí remíze s týmem Sázavy, když právě sázavští museli nakonec zachraňovat remízu v posledním zápase dvojic. V dalším utkání porazil tým Zruč n.S./ Chabeřice n a svém hřišti nejtěsnějším výsledkem nováčka z Velimi. Již minulý týden v předehrávce zvítězil obhájce prvenství Kostelec na hřišti Petrovic I.

Výsledky 2.kola:
Velké Chvalovice – Vavřinec 1:9 ( sety 4:18 ), Čáslav – Sendražice 7:3 ( 16:8 ), Český Brod C – Sázava 5:5 ( 12:12 ), Zruč n.S./ Chabeřice – Velim 6:4( 14:9 ).
Předehráno: Petrovice I – Kostelec/ Konojedy 3:7 ( 9:16 ).

Program 3.kola, sobota 30.4.2016 od 09.00 hod.:
Vavřinec – Čáslav ( středa 27.4. od 16.30 hod. ), Kostelec/Konojedy – Zruč n.S./
Chabeřice, Sendražice – Český Brod C, Sázava – Petrovice ( od 10.00 hod. ), Velim – Velké Chvalovice ( od 14.00 hod. ).

Nymburk zvládl duel kola proti rezervě Českého Brodu.

Středočeský krajský nohejbalový přebor pokračoval 2. kolem. Ve skupině A zvítězila všechna favorizovaná družstva na hřištích svých soupeřů. Skupina B nabídla šlágr kola Nymburk – Č. Brod B, ve kterém si Nymburk postupně vypracoval vedení 5:1, ale hostující hráči v druhé části utkání dokázali snížit na 5:4. O zisku obou bodů pro domácí nakonec rozhodl za stavu 9:9 úplně poslední možný míč třetího setu. V dalších utkáních Vrdy vyprovodily Přišimasy ze svého hřiště neoblíbeným „kanárem“, když svému soupeři povolily získat pouze jediný set v celém utkání. Dělbou bodů skončil duel Čelákovic C s K. Horou.

Skupina A: Zvánovice – Zaječov 1:6, Mezouň – Slaný 1:6, Osnice – Šacung C 2:6. Skupina B: Čelákovice C – K.Hora 5:5, Nymburk – Č.Brod B 6:4, Vrdy – Přišimasy 6:0.

Skupina A: Slaný – Osnice, Zaječov – Mezouň ( od 10.00 hod. ), Šacung C – Zvánovice ( od 15.00 hod. ).
Skupina B: Č. Brod B - Čelákovice C, Přišimasy – Nymburk, Vrdy – K.Hora