TOPlist

Kutná Hora zvýšila v čele náskok.

Nohejbalový oblastní přebor ( OP ), který sdružuje týmy z okresů Kutná Hora, Kolín, Benešov a Praha – Východ měl na programu 16. kolo. Vedoucí tým soutěže Kutná Hora zvítězil v domácím prostředí nad béčkem Čáslavi. Jeho
pronásledovatel Český Brod C remízoval v Sázavě a povolil tak odskočit kutnohorskému týmu na rozdíl dvou bodů. Hodně napoví příští kolo, kdy vedoucí družstvo zajíždí na „horkou půdu“ Vavřince. V dalších utkáních zvítězila favorizovaná družstva. Kostelec doma porazil Velim, Sendražice bodovaly jasně na hřišti Chvalovic a nejvyrovnanější utkání se odehrálo ve Zruči n.S., kde Vavřinec vedl již 5:0, ale oba body vybojoval až v úplně posledním zápase dvojic. V dohrávce 15.kola zvítězil jasně Vavřinec nad Sázavou.

Výsledky 16.kola OP: V. Chvalovice – Sendražice 2:8, Kutná Hora – Čáslav B 7:3 ( sety 15:7 ), Kostelec/ Konojedy – Velim 8:2 ( 17:8 ), Zruč n.S. – Vavřinec 4:6 ( 10:14 ), Sázava – Český Brod C 5:5 ( 12:12 ). Dohrávka 15.kola: Vavřinec – Sázava 8:2 ( 18:7 ).

Poznámka:

O pořadí na 3. a 4.místě v průběžné tabulce rozhoduje lepší vzájemná bilance pro družstvo Vavřince.

Příští program 17.kola, sobota 16.9.2017: Sendražice – Kostelec/ Konojedy
( neděle 10.9. ), Čáslav B – V. Chvalovice ( od 10.00 hod. ), Velim - Sázava
( od 14.00 hod. ), Vavřinec – Kutná Hora ( neděle 17.9. od 09.00 hod. ), Č. Brod C – Zruč n.S. ( neděle 17.9. od 09.00 hod. ).

Pozvánka:
V neděli 17.9.2017 bude ukončen středočeský přebor družstev dorostu a žáků ročníku 2017 posledním 7.kolem a to turnajem jednotlivců. Akce se uskuteční ve sportovním areálu Sokola Čáslav a začátek turnaje je stanoven od 09.00 hod.
Turnaje by se měli zúčastnit hráči domácí Čáslavi, Slaného, Čelákovic, Hlavence a Českého Brodu.

O vítězích obou soutěží rozhodné poslední kolo.

Ve středočeském krajském přeboru ( KP ) skončil duel v Osnici dělbou bodů. O přeborníkovi tak rozhodne až závěrečné kolo, kdy Zaječov hostí rezervu Č. Brodu. V dalším utkání jednoznačně přehrál Nymburk doma Vrdy, když povolil hostům uhrát pouhé dva sety. Vrdovští, tak skončí v KP na posledním 6.místě. Ve středočeské krajské soutěži ( KS ) vedoucí tandem uštědřil svým soupeřům ze Sadské resp. Čelákovic C neoblíbeného „kanára“. O vítězi KS rozhodne v posledním kole vzájemný duel J.Vtelna, které hostí Přišimasy. V dalším utkání se Zvánovice rozloučily z letošním ročníkem vítězně, když doma porazily poslední Novou Ves.

Výsledky 13. kola krajského přeboru ( KP ): Osnice – Český Brod B 5:5, Nymburk – Vrdy 6:0, Zaječov a Šacung B – volno.
Výsledky 13.kola krajské soutěže ( KS ): Sadská – Jiz. Vtelno 0:6, Přišimasy – Čelákovice C 6:0, Zvánovice – Nová Ves 6:3, Čáslav - volno.

7. Nová Ves 11 0 1 10 1 25:65

Program posledního 14.kola KP, sobota 16.9.2017 od 09.00 hod.: Český Brod B – Zaječov, Vrdy - Šacung B ( od 10.00 hod. ), Osnice a Nymburk – volno.
14.kola KS, sobota 16.9.2017: Jiz. Vtelno – Přišimasy ( od 10.00 hod. ), Čelákovice C – Čáslav ( od 09.30 hod. ), Nová Ves – Sadská ( od 10.00 hod. ), Zvánovice – volno.