TOPlist

Kutná Hora krůček od titulu.

Nohejbalový oblastní přebor ( OP ), který sdružuje týmy z okresů Kutná Hora, Kolín, Benešov a Praha – Východ měl na programu předposlední 17. kolo. Šlágrem kola byl duel Vavřince s Kutnou Horou. Kutnohorští zvítězili a hodně se přiblížili k zisku titulu přeborníka OP. V posledním kole jim doma stačí uhrát alespoň bod proti nevýrazným Velkým Chvalovicím. V dalších utkáních vítězila favorizovaná družstva. C tým Č. Brodu porazil v domácím prostředí Zruč n.S., Kostelec si stejně tak vedl v Sendražicích a nejvyšším rozdílem porazila rezerva Čáslavi doma Velké Chvalovice. Překvapením kola byla vcelku hladká domácí výhra Velimi nad Sázavou. Velim se ziskem dvou bodů odpoutala ode dna
tabulky a poskočila na průběžnou 8.příčku. Poslední kolo tak bude zajímavé i s ohledem na vzájemný duel Zruče n.S., která hostí právě Velim.

Výsledky 17.kola OP: Sendražice – Kostelec/ Konojedy 3:7 ( sety 6:16 ), Čáslav B – V. Chvalovice 9:1 ( sety 19:5 ), Velim - Sázava 8:2 ( 16:5 ), Vavřinec – Kutná Hora 3:7 ( 8:16 ), Č. Brod C – Zruč n.S. 7:3 ( 15:8 ).

10. Zruč n.S.

Příští program posledního 18.kola, sobota 23.9.2017: Kostelec/ Konojedy – Čáslav B, Kutná Hora - V. Chvalovice, Zruč n.S. – Velim, Sázava - Sendražice
( od 10.00 hod. ), Vavřinec – Č. Brod C ( neděle 24.9. od 09.00 hod. ).

Vítězství hráčů Č. Brodu a Čelákovic.

V neděli se v Čáslavi uskutečnilo poslední 7.kolo krajského přeboru dorostu a žáků ročníku 2017. Soutěžilo se v disciplíně jednotlivců. V konkurenci 13 hráčů ze čtyř oddílů si nejlépe v kategorii žáků vedl hráč Matěj Vokáč z Českého Brodu, který potvrdil roli favorita ( letos získal v této disciplíně titul mistra ČR ) a bez ztráty jediného setu jasně zvítězil. Rovněž kategorie dorostu měla jasného vítěze. Zcela zaslouženě zvítězil Dominik Hejtík z Čelákovic, který ztratil v průběhu přeboru jediný set. Druhé místo bral oddílový kolega vítěze Daniel Matura a medailové umístění zkompletoval domácí Miroslav Lipták.
Pozvánka: V neděli 24.9.2017 bude ukončen soutěžní ročník poslední nohejbalovou akcí, a to mistrovstvím veteránů ( tj. hráčů nad 40 let ). Soutěžit se bude v kategoriích trojic a dvojic. Akce se uskuteční ve sportovním areálu TJ Sokola Čáslav a začátek přeboru je stanoven od 09.00 hod. Prezence týmů do 08.45 hod. Mistrovství se mohou účastnit i neregistrováni hráči a jedinou podmínkou je u startujících je ročník narození 1977 a starší. Hlavním sponzorem akce je automobilní závod T.P.C.A. Kolín. Startovné pro trojici je stanoveno na 150 Kč a dvojici 100 Kč. Občerstvení bude zajištěno po celou dobu trvání mistrovství. Víc informací u vedoucího akce: Ing. Peter Rackovský, tel.: 776 245430.

Přeborníkem kraje Zaječov.

Ve středočeském krajském přeboru ( KP ) se o jeho vítězi rozhodovalo až v úplně posledním kole. Rezerva Českého Brodu hostila Zaječov, který zde vybojoval remízu a zisk tohoto bodu mu stačil k celkovému prvenství. V dalším utkání porazily Vrdy béčko Šacungu a odsunuly jej na poslední místo v konečné tabulce KP. Ve středočeské krajské soutěži ( KS ) hostilo vedoucí Jizerní Vtelno v souboji o prvenství Přišimasy. Domácí hráči potvrdili letošní skvělou sezonu a po zisku obou bodů zcela zaslouženě postoupili do KP 2018. V dalších utkáních vybojovala Čáslav remízu v Čelákovicích.

Výsledky posledního 14. kola krajského přeboru ( KP ): Český Brod B – Zaječov 5:5, Vrdy - Šacung B 6:2, Osnice a Nymburk – volno.
Výsledky posledního 14.kola krajské soutěže ( KS ): Jiz. Vtelno – Přišimasy 6:3, Čelákovice C – Čáslav 5:5, Nová Ves – Sadská - nehlášeno, Zvánovice – volno.