TOPlist

Nohejbal čeká letní pauza.

Nohejbalový oblastní přebor ( OP ) 2019, pro okresy Kutná Hora, Kolín, část Benešova a Prahy – Východ odehrál před letní přestávkou zápasy 13. kola. Vítězila favorizovaná družstva, kdy vedoucí Kostelec hostil Církvici a po vyrovnané první polovině ( 3:2, 4:3 ) si pohlídal zisk obou bodů. Čáslav zajížděla do Sendražic a stejně tak výborně zvládla koncovku utkání, když bez ztráty setu obrátila nepříznivý stav 4:3. Sázava si ve Velimi vytvořila náskok 3:0, ale ten prohospodařila, když domácí snížili na rozdíl jednoho bodu. Následně opět zvládla všechny tři dílčí zápasy, a urvala všechny body na svou stranu. Závěrečné zápasy dvojic za rozhodnutého stavu už pouze daly výsledku nejtěsnější podobu. V nedělní dohrávce céčko Českého Brodu hostilo poslední Zruč n.S. Hosté drželi naději na úspěch v první polovině utkání, kdy českobrodští vedli 4:3. Závěrečné tři zápasy ovšem Zruč získala pouhý jeden set a to na zisk bodů nestačilo.

Výsledky 13. kola OP: Velim – Sázava 4:6 ( sety 9:14 ), Kostelec – Církvice 7:3 (15:6 ), Sendražice – Čáslav 4:6 ( 8:13 ), Č. Brod C – Zruč n.S. 7:3 ( 14:7 ), Kutná Hora – volno.

Program 14. kola OP, sobota 24.8.2019 od 09.00 hod.: Zruč n.S. – Sendražice, Kutná Hora – Velim, Církvice – Č.Brod C, Sázava – Kostelec/ Konojedy ( od 10.00 hod. ), Čáslav – volno.

Nymburk do čela.

Druhým kolem ( celkem šest kol ) pokračovala nadstavbová část středočeského krajského přeboru ( KP ). Ve finálové skupině Vrdy po domácí prohře s Lihou, již mají pouze teoretickou možnost prorazit na medailové umístění. Do čela tabulky se probojoval Nymburk, který doma udolal ambiciózní Zvánovice. Z utkání rezervních týmů Šacungu Benešov a Čelákovic nebyl v době uzavírky článku hlášen výsledek. Ve skupině o konečné 7. - 10.místo se odehrálo pouze jedno utkání, kdy poslední Přišimasy nestačily na soupeře z Osnice. Duel Český Brod B – Jizerní Vtelno bude odehrán v náhradním zářijovém termínu.

Výsledky 2. kola finálové skupiny KP: Čelákovice B – Šacung B 6:3, Nymburk – Zvánovice 6:3, Vrdy – Liha 2:6. Výsledky 2. kola skupiny o umístění KP: Český Brod B -Jizerní Vtelno ( odloženo ), Přišimasy – Osnice 2:6.

Program 3. kola finálové skupiny KP, sobota 31.8.2019 od 09.00 hod.: Liha - Čelákovice B,
Zvánovice – Vrdy, Šacung B – Nymburk ( od 09.30 hod. ). Neděle 1.9.2019 dohrávka 1.kola:
Liha – Nymburk. Program 3. kola skupiny o umístění KP, sobota 31.8.2019 od 09.00 hod.:
Osnice - Jizerní Vtelno, Přišimasy – Český Brod B.