TOPlist

 

Přehled zápasů

Ke stažení - ZDE

 

OBLASTNÍ PŘEBOR DRUŽSTEV MUŽŮ 2019 
1. KOLO – 13.4.2019
čís. utkání čas
domácí
hosté výsledek poznámka
1. 10.00
SÁZAVA
ZRUČ n.S.    
2. 09.00
KUTNÁ HORA
CÍRKVICE    
3. 09.00
ČÁSLAV
Č. BROD C    
4. 14.00
VELIM
KONOJEDY
1:9
 
SENDRAŽICE - VOLNO
2. KOLO – 20.4.2019
čís. utkání čas
domácí
hosté výsledek poznámka
5. 09.00
ZRUČ n.S.
KONOJEDY
0:10
 
6. 09.00
Č. BROD C
VELIM   Neděle 21.4.
7. 09.00
CÍRKVICE
ČÁSLAV    
8. 09.00
SENDRAŽICE
KUTNÁ HORA    
SÁZAVA – VOLNO
3. KOLO – 27.4.2019
čís. utkání čas
domácí
hosté výsledek poznámka
9. 09.00
KUTNÁ HORA
ZRUČ n.S.    
10. 09.00
ČÁSLAV
SÁZAVA    
11. 14.00
VELIM
SENDRAŽICE    
12. 09.00
Č. BROD C
KONOJEDY
3:7
Neděle 28.4.
   
CÍRKVICE - VOLNO
   
4. KOLO – 4.5.2019
čís. utkání čas
domácí
hosté výsledek poznámka
13. 09.00
ZRUČ n.S.
Č. BROD C    
14. 09.00
CÍRKVICE
KONOJEDY

0:10

 
15. 10.00
SÁZAVA
VELIM    
16. 09.00
ČÁSLAV
SENDRAŽICE    
   
KUTNÁ HORA - VOLNO
   
5. KOLO.- 8.5.2019 – STŘEDA/ SVÁTEK
čís. utkání čas
domácí
hosté výsledek poznámka
17. 09.00
SENDRAŽICE
ZRUČ n.S.    
18. 14.00
VELIM
KUTNÁ HORA    
19. 09.00
KONOJEDY
SÁZAVA
4:6
 
20. 09.00
Č. BROD C
CÍRKVICE    
   
ČÁSLAV - VOLNO
   
6. KOLO – 11.5.2019 
čís. utkání čas
domácí
hosté výsledek poznámka
21. 09.00
ZRUČ n.S.
CÍRKVICE    
22. 10.00
SÁZAVA
SENDRAŽICE    
23. 09.00
KUTNÁ HORA
KONOJEDY
3:7
 
24. 09.00
ČÁSLAV
VELIM    
   
ČESKÝ BROD C - VOLNO
   
7. KOLO – 18.5.2019
čís. utkání čas
domácí
hosté výsledek poznámka
25. 09.00
SENDRAŽICE
Č. BROD C    
26. 09.00
KONOJEDY
ČÁSLAV
7:3
 
27. 10.00
SÁZAVA
KUTNÁ HORA    
28. 09.00
CÍRKVICE
VELIM    
   
ZRUČ/ CHABEŘICE - VOLNO
   
8. KOLO – 25.5.2019
čís. utkání čas
domácí
hosté výsledek poznámka
29. 14.00
VELIM
ZRUČ n.S.    
30. 09.00
Č. BROD C
SÁZAVA   Neděle 26.5.
31. 09.00
ČÁSLAV
KUTNÁ HORA    
32. 09.00
SENDRAŽICE
CÍRKVICE    
   
KONOJEDY - VOLNO
   
9. KOLO – 1.6.2019
čís. utkání čas
domácí
hosté výsledek poznámka
33. 09.00
SENDRAŽICE
KONOJEDY
3:7
 
34. ???
SÁZAVA
CÍRKVICE   Předehrávka/ZSU
35. 09.00
ZRUČ n.S.
ČÁSLAV    
36. 09.00
KUTNÁ HORA
Č. BROD C    
   
VELIM - VOLNO
   
ZAČÁTEK DRUHÉ POLOVINY – ODVETNÁ ČÁST
10. KOLO – 8.6.2019
čís. utkání čas
domácí
hosté výsledek poznámka
37. 09.00
ZRUČ n.S.
SÁZAVA    
38. 09.00
CÍRKVICE
KUTNÁ HORA    
39. 09.00
Č. BROD C
ČÁSLAV   Neděle 9.6.
40. 09.00
KONOJEDY
VELIM
9:1
 
   
SENDRAŽICE - VOLNO
   
11. KOLO -15.6.2019
čís. utkání čas
domácí
hosté výsledek poznámka
41. 09.00
KONOJEDY
ZRUČ n.S.

10:0

 
42. 14.00
VELIM
Č. BROD C    
43. 09.00
ČÁSLAV
CÍRKVICE    
44. 09.00
KUTNÁ HORA
SENDRAŽICE    
   
SÁZAVA - VOLNO
   
12. KOLO – 22.6.2019
čís. utkání čas
domácí
hosté výsledek poznámka
45. 09.00
ZRUČ n.S.
KUTNÁ HORA    
46. 10.00
SÁZAVA
ČÁSLAV    
47. 09.00
SENDRAŽICE
VELIM    
48. 09.00
KONOJEDY
Č. BROD C
7:3
 
   
CÍRKVICE - VOLNO
   
13. KOLO -29.6.2019 
čís. utkání čas
domácí
hosté výsledek poznámka
49. 09.00
Č. BROD C
ZRUČ n.S.   Neděle 30.6.
50. 09.00
KONOJEDY
CÍRKVICE
7:3
 
51. 14.00
VELIM
SÁZAVA    
52. 09.00
SENDRAŽICE
ČÁSLAV    
   
KUTNÁ HORA - VOLNO
   
14. KOLO -24.8.2019
čís. utkání čas
domácí
hosté výsledek poznámka
53. 09.00
ZRUČ n.S.
SENDRAŽICE    
54. 09.00
KUTNÁ HORA
VELIM    
55. 10.00
SÁZAVA
KONOJEDY
6:4
 
56. 09.00
CÍRKVICE
Č. BROD C    
   
ČÁSLAV – VOLNO
   
15. KOLO -31.8.2019
čís. utkání čas
domácí
hosté výsledek poznámka
57. 09.00
CÍRKVICE
ZRUČ n.S.    
58. 09.00
SENDRAŽICE
SÁZAVA    
59. 09.00
KONOJEDY
KUTNÁ HORA
7:3
 
60. 14.00
VELIM
ČÁSLAV    
   
ČESKÝ BROD C - VOLNO
   
16. KOLO -7.9.2018
čís. utkání čas
domácí
hosté výsledek poznámka
61. 09.00
Č. BROD C
SENDRAŽICE   Neděle 8.9.
62. 09.00
ČÁSLAV
KONOJEDY
5:5
 
63. 09.00
KUTNÁ HORA
SÁZAVA    
64. 14.00
VELIM
CÍRKVICE    
   
ZRUČ/ CHABEŘICE - VOLNO
   
17. KOLO -14.9.2018
čís. utkání čas
domácí
hosté výsledek poznámka
65. 09.00
ZRUČ n.S.
VELIM    
66. 10.00
SÁZAVA
Č. BROD C    
67. 09.00
KUTNÁ HORA
ČÁSLAV    
68. 09.00
CÍRKVICE
SENDRAŽICE    
   
KONOJEDY - VOLNO
   
POSLEDNÍ 18. KOLO -21.9.2019
čís. utkání čas
domácí
hosté výsledek poznámka
69. 09.00
KONOJEDY
SENDRAŽICE
9:1
 
70. 09.00
CÍRKVICE
SÁZAVA    
71. 09.00
ČÁSLAV
ZRUČ n.S.    
72. 09.00
Č. BROD C
KUTNÁ HORA   Neděle 22.9.
   
VELIM - VOLNO