Turnaj T3 Opočno – 2. místo Konojedy post thumbnail image

V sobotu 22.5.2021 se v Opočnu na koupališti u kempu U Broumaru

uskutečnil turnaj trojic v nohejbalu veteránů nad 45 let.

Konojedy reprezentovaly Miroslav Pokorný, Dan Šperlík a Petr Kratochvíl st. vše hráč Nohejbalu Konojedy.

Turnaje se zúčastnilo deset trojic které byly rozděleny do dvou skupin,

Konojedy hráli na prvním hřišti ve skupině A kde zaznamenaly dvě výhry jednu remízu a

jednu prohru a to z družstvem Janci kteří nás smetli 10:5 a 10:6.

Ve  sk. A Konojedy skončily na druhém místě a šli do boje u finále proti vítězi skupiny B Nový Bydžov favoritu turnaje,

první set jsme začali nečekaně dobře a vyhráli 10 : 6, druhý set ovšem Nový Bydžov ukázal svou sílu a

porazil nás 8 : 10  o postupujícím musel rozhodnout třetí set, lépe začal Nový Bydžov a rychle vedl 5:2 a po změně stran Konojedy zlepšily svou hru a otočil zápas a vítězstvím 10 : 8 si nečekaně zajisti finále tam opět narazily na své přemožitele ze základní skupiny družstvo Janci bohužel ani ve finále jsme nenašli recept na dvoumetrového smečaře soupeře a tak finále Janci : Konojedy – 10:8 a 10:9. Na druhou stranu naše druhé místo je více nežli jsme před turnajem doufali. Celou cestu do Opočna pršelo a den nezačal příliš optimisticky ale pršet přestalo a sluníčko přineslo krásný den plný hezkého nohejbalu kde Opočno fandilo Konojedům a tak jsme dobře reprezentovali naši vísku a získali i nové kamarády.