10. kolo OP – Nohejbal Kostelec/Konojedy – Přišimasy. Stav 5:5

10. kolo OP – Nohejbal Kostelec/Konojedy – Přišimasy. Stav 5:5 post thumbnail image

25.9. hrajeme doma s Přišimasy..

Sázava udržela neporazitelnost a Přišimasy vícemistrem OP.

Nohejbalový oblastní přebor ( OP ) 2021, pro okresy Kutná Hora, Kolín, část Benešova a Prahy – Východ byl ukončen posledním 10. kolem. Již jistý přeborník OP Sázava hostila ve středeční předehrávce ( 22.9. ) na svém hřišti poslední Velim. Úvod utkání jasně patřil domácím, kteří odskočili soupeři na 3:0. Velim následně zabrala a po zápasech druhých trojek a nepárové třetí dvojky, dotáhla na průběžných 3:2. Zbytek utkání jednoznačně ovládl mistr, který nepovolil hostům získat ani jeden set a udržel si tak letošní neporazitelnost! Druhé utkání kola mezi Kostelcem a Přišimasy přineslo dramatickou bitvu, kde bylo ve hře umístění na konečném 2. místě. Hosté měli raketový nástup, když bez ztráty setu vedli 3:0. Vítězství druhé kostelecké trojice po třísetové bitvě ovšem domácí tým nastartovalo a výsledkem byl velký obrat na 4:3. Druhá domácí trojice následně nezopakovala vítězství a Přišimasy srovnaly na 4:4. Poslední dva zápasy křížových dvojek přinesly body na obě strany a hostům se povedlo po úplně posledním vyhraném duelu ve zkrácené sadě, vybojovat potřebný bod k celkově druhému místu v OP 2021. Nejlepším hráčem utkání byl čtyřbodový hostující Milan Mysliveček.

Výsledky posledního 10. kola: Sázava – Velim 8:2 ( sety 17:5 ), Kostelec/ Konojedy –
Přišimasy 5:5 ( 12:11 ), Český Brod B – volno